U10  
Trainer: De Backer Sven
Telefoon 0474 87 65 90
E-mail svenne_d_b@hotmail.com
   
Begeleider(s): Degowie Cynthia 
Telefoon 0474 27 57 20
E-mail Koen-cynthia@live.be
   
Training: Dinsdag en vrijdag om 17u45
  Terrein Herritakkerlaan
   
ploegfoto_u10
Spelers:  
   
Teamsponsor(s): Mabco, Maldex en Frituur Dino's
   

Link webkalender: 

Automatisch alle wedstrijden in uw agenda

webcal://www.foot24.be/nl/ical/fc-st-joris-sleidinge/10go-1

Lembeke B

10GO
za, 2 sep 
13:15

Sleidinge

Cmp: FC.Lembeke (route

Heihoekse Kerkwegel, 9971 Lembeke

Sleidinge

10GO
za, 9 sep 
09:30

Vinderhoute

Cmp: Herritakkerlaan (route

Herritakkerlaan, 9940 Sleidinge

Exc.Mariakerke B

10GO
zo, 17 sep 
09:15

Sleidinge

Cmp: Polderkenslaan (route

Polderkenslaan, 9030 Mariakerke

Sleidinge

10GO
za, 23 sep 
09:30

SK.Maldegem C

Cmp: Herritakkerlaan (route

Herritakkerlaan, 9940 Sleidinge

Ertvelde United

10GO
za, 30 sep 
11:00

Sleidinge

Cmp: Arteveldestadion (route

Kroonstraat 3, 9940 Ertvelde

Sleidinge

10GO
za, 7 okt 
09:30

Lovendegem B

Cmp: Herritakkerlaan (route

Herritakkerlaan, 9940 Sleidinge

Belzele

10GO
za, 14 okt 
13:30

Sleidinge

Cmp: KFCE.Belzele (route

Doornstraat 55c, 9940 Evergem

Sleidinge

10GO
za, 21 okt 
09:30

Lembeke B

Cmp: Herritakkerlaan (route

Herritakkerlaan, 9940 Sleidinge

Vinderhoute

10GO
za, 28 okt 
09:00

Sleidinge

Cmp: Gemeentelijk Sportterrein (route

Neerstraat 43, 9921 Vinderhoute

Sleidinge

10GO
za, 4 nov 
09:30

Exc.Mariakerke B

Cmp: Herritakkerlaan (route

Herritakkerlaan, 9940 Sleidinge

SK.Maldegem C

10GO
za, 11 nov 
14:00

Sleidinge

Cmp: De Waele Stadion (route

Kleine Warmestraat 15b, 9990 Maldegem

Sleidinge

10GO
za, 18 nov 
09:30

Ertvelde United

Cmp: Herritakkerlaan (route

Herritakkerlaan, 9940 Sleidinge

Lovendegem B

10GO
za, 25 nov 
09:30

Sleidinge

Cmp: Gemeentelijk Sportcomplex (route

Sportstraat 24, 9920 Lovendegem

Sleidinge

10GO
za, 2 dec 
09:30

Belzele

Cmp: Herritakkerlaan (route

Herritakkerlaan, 9940 Sleidinge