U11 A & B  
Trainer(s): Swartelé James
Telefoon 09 357 50 20
E-mail james.swartele@telenet.be
   
  Van der Bruggen Robin
  0498 31 30 92
  robin.vdb@skynet.be
   
Begeleider(s): Desmet Jill 
Telefoon 0474 90 08 25
E-mail jillenaxl@hotmail.com
   
  Ghewy Sylvie
  0495 15 47 16
  bollekkegb@hotmail.com
   
Training: Dinsdag en vrijdag om 17u45
  Terrein Herritakkerlaan te Sleidinge
   
ploegfoto_u11
Spelers:  
   
Teamsponsor(s): Mabco, Pattaya en Torre Moerman
   

Link webkalender U11A

Automatisch alle wedstrijden in uw agenda

webcal://www.foot24.be/nl/ical/fc-st-joris-sleidinge/11gm

Link webkalender U11B

Automatisch alle wedstrijden in uw agenda

webcal://www.foot24.be/nl/ical/fc-st-joris-sleidinge/11gi-2

U11A

Sleidinge A

11GM
za, 2 sep 
11:00

Lembeke B

Cmp: Herritakkerlaan (route

Herritakkerlaan, 9940 Sleidinge

St.Laureins A

11GM
za, 9 sep 
13:30

Sleidinge A

Cmp: 't Singelken (route

Singelken 15, 9980 Sint-laureins

Sleidinge A

11GM
za, 16 sep 
11:00

Kaprijke-Bentille R

Cmp: Herritakkerlaan (route

Herritakkerlaan, 9940 Sleidinge

Meetjesland B

11GM
za, 23 sep 
15:00

Sleidinge A

Cmp:Roger De Vlaeminck stadion (route

Zandvleuge 66, 9900 Eeklo

Sleidinge A

11GM
za, 30 sep 
11:00

Ertvelde United

Cmp: Herritakkerlaan (route

Herritakkerlaan, 9940 Sleidinge

KVV.Zelzate B

11GM
za, 7 okt 
10:00

Sleidinge A

Cmp: A-COMPLEX (route

Patronagestraat 52, 9060 Zelzate

Sleidinge A

11GM
za, 14 okt 
11:15

Bassevelde

Cmp: Herritakkerlaan (route

Herritakkerlaan, 9940 Sleidinge

Lembeke B

11GM
za, 21 okt 
09:15

Sleidinge A

Cmp: FC.Lembeke (route

Heihoekse Kerkwegel, 9971 Lembeke

Sleidinge A

11GM
za, 28 okt 
11:00

St.Laureins A

Cmp: Herritakkerlaan (route

Herritakkerlaan, 9940 Sleidinge

Kaprijke-Bentille R

11GM
za, 4 nov 
09:30

Sleidinge A

Cmp: Sportcentrum Kaprijke (route

Molenstraat 28, 9970 Kaprijke

Sleidinge A

11GM
za, 11 nov 
11:15

Meetjesland B

Cmp: Herritakkerlaan (route

Herritakkerlaan, 9940 Sleidinge

Ertvelde United

11GM
za, 18 nov 
11:30

Sleidinge A

Cmp: Arteveldestadion (route

Kroonstraat 3, 9940 Ertvelde

Sleidinge A

11GM
za, 25 nov 
11:00

KVV.Zelzate B

Cmp: Herritakkerlaan (route

Herritakkerlaan, 9940 Sleidinge

Bassevelde

11GM
zo, 3 dec 
10:15

Sleidinge A

Cmp: KVVK.Bassevelde (route

Beekstraat, 9968 Bassevelde

U11B

Zomergem A

11GI
za, 9 sep 
10:00

Sleidinge B

Cmp: Gemeentelijk Sportcentra (route

Sportlaan, 9930 Zomergem

Sleidinge B

11GI
za, 16 sep 
11:00

St.Laureins C

Cmp: Herritakkerlaan (route

Herritakkerlaan, 9940 Sleidinge

Sleidinge B

11GI
za, 23 sep 
11:15

Knesselare

Cmp: Herritakkerlaan (route

Herritakkerlaan, 9940 Sleidinge

Donk

11GI
za, 30 sep 
11:00

Sleidinge B

Cmp: Exc.Donk (route

Paardenkerkhof 30, 9990 Maldegem

Sleidinge B

11GI
za, 7 okt 
11:00

Bellem A

Cmp: Herritakkerlaan (route

Herritakkerlaan, 9940 Sleidinge

Aalter B

11GI
za, 14 okt 
10:00

Sleidinge B

Cmp: Gemeentelijk Sportcentrum (route

Lindestraat 19, 9880 Aalter

Sleidinge B

11GI
za, 28 okt 
11:15

Zomergem A

Cmp: Herritakkerlaan (route

Herritakkerlaan, 9940 Sleidinge

St.Laureins C

11GI
zo, 5 nov 
11:00

Sleidinge B

Cmp: 't Singelken (route

Singelken 15, 9980 Sint-laureins

Knesselare

11GI
za, 11 nov 
13:30

Sleidinge B

Cmp: Sportterreinen Knesselare (route

Prinsengoeddreef 29, 9910 Knesselare

Sleidinge B

11GI
za, 18 nov 
11:00

Donk

Cmp: Herritakkerlaan (route

Herritakkerlaan, 9940 Sleidinge

Bellem A

11GI
za, 25 nov 
09:30

Sleidinge B

Cmp: Gemeentelijk Sportterrein (route

Bellemdorpweg 100, 9881 Bellem

Sleidinge B

11GI
za, 2 dec 
11:15

Aalter B

Cmp: Herritakkerlaan (route

Herritakkerlaan, 9940 Sleidinge