U9 A & B  
Trainer(s): Windey Glenn
Telefoon  
E-mail  
   
  Flore Vereecke 
  0497 86 19 86
  flore.vereecke@telenet.be
   
  Van Aelst Lennert
  0468 22 74 89
   
   
Begeleider(s): Mechelinck Kurt
Telefoon 0474 68 62 46
E-mail Kurt.mechelinck@telenet.be
   
  Lippens Kristof
  0478 52 51 82
  Kristof.lippens@telenet.be
   
  Mazzucco Marco
   
Training: Dinsdag om 18:15
  Hoge Wal te Ertvelde
   
ploegfoto_u9
Spelers:  
   
Teamsponsor(s): Mabco en Riba
   

Link webkalender U9A

Automatisch alle wedstrijden in uw agenda

webcal://www.foot24.be/nl/ical/fc-st-joris-sleidinge/9gn

Link webkalender U9B

Automatisch alle wedstrijden in uw agenda

webcal://www.foot24.be/nl/ical/fc-st-joris-sleidinge/9gg-1

U9A

Sleidinge A

9GN
za, 2 sep 
09:30

Hansbeke

Cmp: Herritakkerlaan (route

Herritakkerlaan, 9940 Sleidinge

Exc.Mariakerke B

9GN
za, 9 sep 
10:45

Sleidinge A

Cmp: Polderkenslaan (route

Polderkenslaan, 9030 Mariakerke

Sleidinge A

9GN
za, 16 sep 
09:30

LS.Merendree

Cmp: Herritakkerlaan (route

Herritakkerlaan, 9940 Sleidinge

Sleidinge A

9GN
za, 23 sep 
09:30

Lovendegem C

Cmp: Herritakkerlaan (route

Herritakkerlaan, 9940 Sleidinge

Zomergem B

9GN
zo, 1 okt 
11:00

Sleidinge A

Cmp: Gemeentelijk Sportcentra (route

Sportlaan, 9930 Zomergem

Sleidinge A

9GN
za, 7 okt 
09:30

Vinderhoute A

Cmp: Herritakkerlaan (route

Herritakkerlaan, 9940 Sleidinge

Knesselare

9GN
zo, 15 okt 
10:30

Sleidinge A

Cmp: Sportterreinen Knesselare (route

Prinsengoeddreef 29, 9910 Knesselare

Hansbeke

9GN
za, 21 okt 
10:00

Sleidinge A

Cmp: Karmenhoek (route

Karmenhoekstraat 21, 9850 Hansbeke

Sleidinge A

9GN
za, 28 okt 
09:30

Exc.Mariakerke B

Cmp: Herritakkerlaan (route

Herritakkerlaan, 9940 Sleidinge

LS.Merendree

9GN
za, 4 nov 
10:00

Sleidinge A

Cmp: Grote Heirenthoek (route

Grote Heirenthoek, 9850 Landegem

Lovendegem C

9GN
za, 11 nov 
13:00

Sleidinge A

Cmp: Gemeentelijk Sportcomplex (route

Sportstraat 24, 9920 Lovendegem

Sleidinge A

9GN
za, 18 nov 
09:30

Zomergem B

Cmp: Herritakkerlaan (route

Herritakkerlaan, 9940 Sleidinge

Vinderhoute A

9GN
za, 25 nov 
09:00

Sleidinge A

Cmp: Gemeentelijk Sportterrein (route

Neerstraat 43, 9921 Vinderhoute

Sleidinge A

9GN
za, 2 dec 
09:30

Knesselare

Cmp: Herritakkerlaan (route

Herritakkerlaan, 9940 Sleidinge

U9B

 

SK.Oostakker A

9GG
za, 2 sep 
10:45

Sleidinge B

Cmp: PGB stadion (route

Eikstraat 85 A, 9041 Oostakker

Sleidinge B

9GG
za, 9 sep 
11:00

Zaffelare B

Cmp: Herritakkerlaan (route

Herritakkerlaan, 9940 Sleidinge

Wachtebeke B

9GG
za, 16 sep 
11:00

Sleidinge B

Cmp: SK.Wachtebeke (route

Stationsstraat 193, 9185 Wachtebeke

Jago St.A'berg B

9GG
za, 23 sep 
09:30

Sleidinge B

Cmp: Rozebroecken (route

Alfons Braeckmanlaan 2, 9040 Sint-amandsberg

Sleidinge B

9GG
za, 30 sep 
11:00

FC.Destelbergen A

Cmp: Herritakkerlaan (route

Herritakkerlaan, 9940 Sleidinge

Bassevelde

9GG
zo, 8 okt 
10:00

Sleidinge B

Cmp: KVVK.Bassevelde (route

Beekstraat, 9968 Bassevelde

Sleidinge B

9GG
za, 14 okt 
11:00

SV.Wondelgem B

Cmp: Herritakkerlaan (route

Herritakkerlaan, 9940 Sleidinge

Sleidinge B

9GG
za, 21 okt 
11:00

SK.Oostakker A

Cmp: Herritakkerlaan (route

Herritakkerlaan, 9940 Sleidinge

Zaffelare B

9GG
za, 28 okt 
11:15

Sleidinge B

Cmp: SV.Zaffelare (route

Persijzerstraat 35/A, 9080 Zaffelare

Sleidinge B

9GG
za, 4 nov 
11:00

Wachtebeke B

Cmp: Herritakkerlaan (route

Herritakkerlaan, 9940 Sleidinge

Sleidinge B

9GG
za, 11 nov 
11:00

Jago St.A'berg B

Cmp: Herritakkerlaan (route

Herritakkerlaan, 9940 Sleidinge

FC.Destelbergen A

9GG
za, 18 nov 
11:00

Sleidinge B

Cmp: Gemeentelijk Voetbalterr. (route

Bergenmeersstraat 1, 9070 Destelbergen

Sleidinge B

9GG
za, 25 nov 
11:00

Bassevelde

Cmp: Herritakkerlaan (route

Herritakkerlaan, 9940 Sleidinge

SV.Wondelgem B

9GG
za, 2 dec 
11:00

Sleidinge B